Pohár za třetí místo v turnaji 3vs3 v maďarském Szászváru.

V těžké a super-těžké váze zvítězili v Profightu otec i syn Markovi.

Veszprém 2023

Pohár za třetí místo v turnaji 3vs3 v maďarském Veszprému.

BLWC Libušín 2023

Medaile ze Světového poháru Buhurt League za 3. místo v národní disciplíně 30 vs 30 si odnesli dva naši reprezentanti.

Veszprém 2022

Pohár za druhé místo v turnaji 3vs3 v maďarském Veszprému. Všechny zápasy ve skóre 2:0 krom posledního finálového boje, ve kterém nás porazil pořadatelský tým Ferreus Lupus Ádama Ujváriho.

První místo pro Hejtmana Pikartů v supertěžké váze 95+ v maďarském Veszprému. Tři vítězství 2:0, 2xK.O, First Class.

Bitva Libušín 2022

Medaili za vítězství získal pro MFC Česká korouhev a tým Pikarti Jakub Ulrich za disciplínu profight.

IV. Noc Slovanských Bojovníků

Medaili za vítězství získal Pavel Krejčí v souboji se svým žákem Martinem Vašákem. Pavel zastoupil zraněného bojovníka a v boji porazil svého žáka. Svoji zlatou medaili však vyměnil s Martinem za medaili útěchy a to za zásluhy v boji a za to, že Martin z boje nakonec neodstoupil.

IV. Noc Slovanských Bojovníků IV

NSB III.

NSB III.

Pikart Petr Bek zvítězil na Noci Slovanských Bojovníků nad německým bojovníkem Michaelem Mengem.

FNC 2019

FNC 2019

V 7. zápase galavečera Fight Night Challange zvítězil Pikart Petr Bek nad domácím Dávidem Olexou.

1. místo Kamenický Šenov 2018

První zlatou medaili jsme vybojovali v Kamenickém Šenově l.p.2018

Pikarti získali Pohár vítězů turnaje o Kamenický šenov l.p. 2018.

3. místo Mrač 2018

První pikartskou medaili nám z Mrače přivezl náš hejtman v rámci joint týmu "Buhurt Addicted" :) l.p.2018

Noc Válečníků - Pohár vítěze

Exhibiční zápas v rámci galavečera 14. Noc válečníků v kategorii profight 95+. Pavel Krejčí za Českou korouhev nastoupil proti Jakubu Váchovi. Pavel Krejčí zvítězil a klubu náleží další pohár.