top of page

VSB: pozvánka na Galavečer bojových sportů!Na listopad jsme si pro vás připravili ve spolupráci s chlapci od NSB další parádní galavečer, který se tentokrát uskuteční v KD Karlov v Benešově u Prahy a Profighty (duely) dle pravidel WMFC samozřejmě nebudou chybět!


Na co se můžete těšit? Součástí večera plného bojových sportů nebudou chybět ani plně kontaktní středověké duelové souboje v rámci disciplíny Profight, která bude probíhat v čase 3x2 minuty, dle pravidel mezinárodní asociace WMFC.


Zápas bude soudit tým mezinárodních rozhodčích, který povede zkušený a certifikovaný Maršál Tomáš Bachratý ze Slovenska.


O co jde? Jde o turnajovou disciplínu velice nekompromisního stylu boje, kdy se zápasníkům započítávají nejen body, ale souboj může také skončit totálním vítězstvím K.O. Pokud se ocitnou bojovníci na zemi, boj pokračuje dál. V této velice tvrdé a fyzicky náročné disciplíně se tento večer utkají celkem 4 bojovníci ve dvou duelech!


První souboj bude v kategorii middle weight 75+

ve kterém se utkají:


Za MFC Česká korouhev Petr Mark a za MFC Slezsko Marek AxmanDruhý profight bude v kategorii super-heavy-weight 95+

ve kterém se utkají:


Za MFC Česká korouhev Jakub Ulrich a za HMB Mamánci Vojtěch PechaLístky si můžete zakoupit v předprodeji, ale neváhejte, brzy bude jistě vyprodáno!


Těšíme se na Vás, bojovníkům přejeme hodně štěstí a žádné vážné zranění, a vám divákům abyste se náramně pobavili! Tak ahoj v sobotu 18. listopadu v Benešově na VSB!!!


Comentarios


bottom of page