top of page

Veszprém: Bronz Pro Pikaty a 4. místo pro Haugwitz

Aktualizováno: 8. 3.14. října jsme se opět zúčastnili menšího, zato však všemi velice oblíbeného zahraničního turnaje v maďarském Veszprému, kde se naše mužské týmy utkaly v disciplíně Buhurt 3vs3. Do Veszprému jsme vyrazili především sbírat další zkušenosti a pozdravit naše dobré přátele. Tým zkušenějších Pikartů kapitána Thomase Briana Wolfa doplnil náš nově vzniklý buhurt tým Haugwitz. Na profighty se letos nedostalo, jelikož se momentálně soustředíme hlavně na buhurt.


Pikarti vybojovali letos pohár za 3. místo v buhurtu 3vs3 z osmi zúčastněných týmů z Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Slovenska a České republiky. Ačkoliv tým Haugwitz nastoupil poprvé mezi šraňky, z turnaje si odvezl tým kapitána Zdeňka Martínka krásné 4. místo! Boje to byly opravdu napínavé a vyvážené až do samotného konce. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se museli utkat o třetí místo mezi sebou, jelikož ani jednomu z týmů se nepovedlo porazit týmy domácího Ferreus Lupus, ani MFC Vysočina, které se nakonec utkali o zlato a stříbro. Bratrovražedný boj mezi Pikarty a Haugwitzy se natáhl na neuvěřitelných a vysilujících pět kol, z toho první čtyři kola byly remízy! Rozhodčí určili, že tým, který zvítězí v pátém posledním kole, ten zvítězí v boji o bronz. Pikarti nakonec o jednoho stojícího muže zvítězili a pohár za 3. místo tak zaslouženě připadl jim. Tak či tak putuje tento pohár zaslouženě do naší Síně slávy. Druhé místo nakonec obsadil domácí Ferreus Lupus Kapitána Ádama Ujváriho a první místo a pohár vítěze turnaje ve Veszprému získal další český klub a tým MFC Vysočina. Gratulujeme vítězům a vzdáváme čest i všem ostatním bojovníkům.


Pořadatelům děkujeme za skvěle připravený turnaj, za skvělé zázemí a především přátelskou atmosféru, kvůli které se moc rádi i za rok na Veszprém opět podíváme :)


Děkujeme, že nám fandíte, že jste s námi!


Fotografie najdete v albu Veszrpém 2023 v naší Fotogalerii.55 zobrazení

Comments


bottom of page