top of page

Valley of Warriors: 3. místo pro PikartyMaršáslký tým a tým Pikartů vyrazili do maďarského Szászváru, kde se konal komortní turnajíček pod kuratelou MFC Desdichado. Součástí turnaje byly i duelové disciplíny, kterých se však naši bojovníci neúčastnili, jelikož jsme se soustředili na buhurtovou disciplínu a utkali se s dalšími 7 týmy z Maďarska, Slovenska, ČR a Rumunska.


Kromě matadora a veterána Pavla Krejčího, Hejtmana klubu a Kapitána Pikartů se zúčastnili bojů i nováčci a nastoupili jsme nakonec pouze ve 4 hráčích, takže střídačka měla dost napilno. Zvláště ke konci turnaje, kdy se objevilo pár lehčích zranění a staré rány.


Nakonec jsme ale odolali vedlejším účinkům našeho sportíčku a krom horkých favoritů týmů Fereus Lupus domácího kapitána Ádama Ujváriho a bratrské ostřílené Vysočiny, jsme porazily všechny týmy.


MFC Česká korouhev však nepřivezla pouze bojovníky, ale také rozhodčí v podobě našich českokorouhevních Maršálů: Hlavního Maršála turnaje Tomáše Bachratého a postranního rozhodčího Jana Kalaše.


Turnaj se opravdu povedl a musíme hlavně pochválit organizátory, protože ti se o nás starali nebývale dobře, s úctou a v naprosté bavlnce :) Spaní i občerstvení zajištěno, dokonce jsme dostali na závěr i zmrzlinu!


Těšíme se na další ročník!!!


留言


bottom of page