top of page

Vítězem NSB IV. se stal Pavel Krejčí Kapitán Pikartů

Aktualizováno: 6. 2. 202214. 9. 2020 proběhl v Jablonci nad Nisou další, v řadě čtvrtý, úspěšný a dnes již tradiční ročník skvělého galavečera bojových sportů s názvem Noc Slovanských Bojovníků.


HMB Profight v kategorii super-těká váha 95+kg, souboj dle pravidel WMFC, ProLeauge 3x2 minuty


V souboji se utkali Kapitán Pikartů Pavel "Kolchoz" Krejčí proti Martinovi "Wikkingovi" Vašákovi, ve kterém nakonec ve výsledku K.O. a totální vítězství zvítězil náš Kapitán.


Pro Martina to byla velice tvrdá zkouška, protože se měl původně utkat s mnohem méně zkušeným protivníkem Janem Ropkem z Prahy. Bohužel se však Honza zranil krátce před zápasem a bohužel také vzhledem k faktu, že ten samý víkend měly zároveň, dokonce v ten samý den, probíhat národní eliminace (mistrovství ČR) v buhurt disciplíně pro postup na mistrovstí světa, nenašel se nikdo ve váhové kategorii 95+ kdo by byl ochoten se s Martinem utkat ten samý den po samotných eliminacích. Jediný bojovník, který byl schopen a ochoten nastoupit byl trenér Martina, Kapitán českých Pikartů.


Oba borci k tomu přistoupili tak, že půjde o přátelský match, a že půjde především o to ukázat divákům to nejlepší z nich a předést disciplínu profight v plné parádě. Martin je lehčí a oproti Pavlovi víceméně začátečník, takže síly nebyly vůbec vyrovnané a vše hrálo do karet Pavla, který také svoji roli faovrita potvrdil svým totálním vítězstvím.


Slavnostní představení bojovníků NSB IV.


Nástupy bojovníků do ringu.


Celý zápas můžete shlédnout zde.


Každoročně je na této akci oceněna slovanskou sekerou a poděkováním některá z osobností bojových sportů, která zanechala svůj nesporný otisk v historii. Letos byl pořadateli vybrán a oceněn Petr Khru Macháček. My Pikarti jsme z volby organizátorů měli velikou radost, jelikož Petr byl také trenérem našeho Kapitána a celkově si ho všichni jako bojovníka, trenéra a člověka velice vážíme. Zdá se, že i on byl dojat a kromě sekery od pořadatelů dostal i od Pikartů tercovou dýku. Obdarovali jsme jej podobnou tércovou dýkou, kterou od nás také na 17. Noci Válečníků obdržel Petrův svěřenec a pozdější mistr světa v thajském boxu Pavel "Hakim" Majer.


Petr Khru Macháček svými slovy vyjadřuje pocity z ceremoniálu.


Přikládáme pár fotografií ...


Další fotografie naleznete pod těmito odkazy:
19 zobrazení

Comments


bottom of page