top of page

Soustředění v Norimberku je za námi!


Záběry z full contact hard tréninku


Německý Bayard odpověděl na naše pozvání na Soustředění na Libušínské Trvzi pozvánkou na soustředění do německého Norimberku, kde naši němečtí přátelé sídlí a kde mají svoji parádní tělocvičnu. Bayardi se nás královsky ujali, nabídli nám pohoštění, nocleh a naplánovali parádně třífázový trénink. Večer jsme zakončili soustředění parádní večeří, popili jsme něco českého i německého piva, povídali a prohlubovali společný freundschaft!


Bayardi pro nás připravili třífázový trénink, který byl sestaven z klasického aero tréninku, strečinku a zápasení, druhý trénink byl založen na boji se soft vybavením a zápasení, třetí trénink pak proběhl ve full contact stylu, kde jsme nacvičovali spolupráci, taktiku, boj na hrazení a další HMB praktiky. Velkým přínosem, zejména pro naše nováčky, bylo vzájemné předávání zkušeností, znalostí a praktických bojových technik.


Druhá fáze tréninku proběhla v Soft stylu


Sousředění jsme si všichni parádně užili a musíme říci, že se o nás Bayardi starali doslova královsky, a že toto jistě není poslední soustředění, a že ve vzájemné spolupráci budeme nadále pokračovat. Neustále je co zlepšovat, neustále je potřeba na sobě pracovat. Děkujeme Bayardům za uspořádání parádního soustředění, brzy jim mile rádi pozvání opět oplatíme!


Sportu zdar! KRLEŠ!!!45 zobrazení

Comments


bottom of page