top of page

Pikarti se zúčastnili turnaje Way of Honour

Aktualizováno: 8. 3.I když si Pikarti neodvezli z turnaje žádné medaile, bojovali se ctí a sbírali bohaté zkušenosti až do úplného konce. Po boku Bayard Germany bojovali proti nejlepším bojovníkům z celého světa. Také noví členové poprvé doplnili naše řady v boji, takže jsme si bojů užili všichni a to skutečně do syta! Vedro bylo úmorné a boje třeskuté, ale nálada veselá a družná, prostě jedna velká hromada zábavy a železa :)


5 českých týmů vyrazilo letos bojovat do Německa! O víkendu se konal jeden z největších buhurtových turnajů v Evropě a čeští zástupci na něm opět chyběli. Reprezentovat ČR vyrazily týmy MFC Vysočina, HMB Mamánci, a také my Pikarti doplnění o členy zpřáteleného týmu Bayard Germany, a dále bojovníci z klubu SKSKB PRAHA tým Prague Dwarves posílen o zástupce Trollů.


Do mužské kategorie 5vs5 se přihláilo celkem 23 týmů z celého světa a tak byla konkurence opravdu veliká. V sobotu jsme bojovali o postup ze základních skupin, v neděli pak probíhaly boje finálové a také kategorie 12vs12. Do té jsme spojili své síly společně s borci z MFC Vysočina a z týmu Mamánci. Prague Dwarves nastoupili do dvanáctek po boku týmů White Company a Dallas Warlords.


Děkujeme všem bojovníkům i supportům, co se zúčastnili!


Děkujeme organizátorům za epickou přípravu a organizaci!9 zobrazení

Comments


bottom of page