top of page

Pikarti se zúčastnili turnaje DSG Ostrava Buhurt International

Aktualizováno: 8. 3.Tuto sobotu hájili Pikarti čest České korouhve na DSG turnaji v Ostravě, který se konal v Trojhalí na Karolíně. Ostravský turnaj, který byl organizován pod kuratelou MFC Slezsko, je součástí Buhurt International ligy, takže jsme měli opět tu čest se setkat nejen se všemi českými, ale také zahraničními bojovníky a týmy, především z přilehlého Polska. Děkujeme všem kdo nás přišli podpořit a fandili nám! Také bychom rádi poděkovali touto cestou spřáteleným týmům za podporu a hlavně klubu MFC Slezsko za skvělou organizaci turnaje!


Slovo kapitána Pikartů Thomase Briana Wolfa: "Přijeli jsme z různých konců republiky, Slovenska i Německa. Začali jsme aplikovat techniky, které jsme se nově naučili a postupně integrovali do boje. Máme i velkou podporu z jiných českých týmu, které nám rády předávají svoje zkušenosti jako jsou týmy Mamánci nebo MFC Vysočina. Jsme rádi, že jsme měli možnost se zúčastnit turnaje v Ostravě a tím i podpořit místní klub středověkého kontaktního boje MFC Slezko. Trojhalí v Karolíně nám umožnilo komfort za deštivého počasí a dobré zázemí. Děkujeme pořadatelům a účastníkům za povedenou akci."


Slovo Hejtmana MFC České korouhve Pavla Kolchoze Krejčího: "Pikarti dnes statečně bojovali v Ostravě za MFC Česká korouhev a ačkoliv nejedeme domů s medailí, tak ani s ostudou. U Sierotků jsme zabodovali, ale vítězství nám bohužel v druhém kole o vlas uniklo a třetí kolo rozhodlo nakonec ve prospěch našich polských husitských bratří. V závěru boje základních skupin jsme dokonce porazili MFC Slezsko 2:0. Slovenská Iron Company bohužel nenastoupila, takže jsme se nakonec střetli pouze se třemi protivníky. Zkušený tým SKSKB Praha 1 nás sice hravě porazil, ale celkově je poznat progress a cítím velikou hrdost za naše kluky!"
80 zobrazení

Comments


bottom of page