top of page

Pikarti-Bayard soustředění na Libušínské Tvrzi!Německý HMB tým Bayard Germany přijal pozvánku Pikartů k tréninkovému klání na naší krásné Libušínské Tvrzi. Kontingent Bayardů by měl dorazit v kompletní osmičce a vypadá to, že bychom si mohli dát společně Buhurt a samozřejmě krom společného tréninku přijdou na řadu i Profighty. S Bayardy nás Pikarty pojí vřelé přátelské vztahy a zkušenosti ze vzájemných bojů. Cílem soustředění je posílit vzájemným zápolením oba týmy!Pikarti připraví kolbiště, ohniště, trénoviště a vše potřebné abychom mohli kluky z Bayardu náležitě pohostit na naší domovské tvrzi v Libušíně. Moc se na naše společné soustředění těšíme! Těšíme se i na všechny přátele Pikartů, rodiny a ratolesti, pojeďte si s námi užít parádní sobotu plnou středověkého boje a dalších radovánek!Tréninkový plán ke stažení zde:

Pikarti-Bayard-Training-weekend-Program
.pdf
Stáhnout PDF • 883KB

Výzva všem přátelům, příznivcům a také zájemců o aktivní účast na HMB sportu, přijeďte za námi, uděláme si večer oheň, zapějeme písně a pokud se chcete zůčastnit společného tréninku Pikartů a Bayardů, neváhejte a přidejte se, jste mile zváni! Přespání možno pouze ve vlastních stanech.


p.s.: zajímá vás HMB, chtěli byste to s námi zkusit? Připojte se k našemu Pikart-Bayard soustředění a trénujte s HMB bojovníky! Trénink začíná na Libušínské tvrzi od 9:30 ráno!


Adresa: Samota 45, Lubušín, do Google map zadejte "Tvr Libušín"!
124 zobrazení

Comentários


bottom of page