top of page

Galavečer Výzva Slovanských Bojovníků je u konce!Na listopad jsme si pro vás připravili ve spolupráci s chlapci od NSB další parádní galavečer, který se tentokrát uskutečnil v KD Karlov v Benešově u Prahy a Profighty (duely) dle pravidel WMFC samozřejmě nemohly chybět!


Součástí večera plného bojových sportů nechyběly ani plně kontaktní středověké duelové souboje v rámci disciplíny Profight, která probíhala v čase 3x2 minuty, dle pravidel mezinárodní asociace WMFC.


Zápas soudil tým mezinárodních rozhodčích, který vedle zkušený a certifikovaný Maršál Tomáš Bachratý ze Slovenska.


Profight? Co je to za disciplínu?


Jde o turnajovou disciplínu velice nekompromisního stylu boje, kdy se zápasníkům započítávají nejen body, ale souboj může také skončit totálním vítězstvím K.O. Pokud se ocitnou bojovníci na zemi, boj pokračuje dál. V této velice tvrdé a fyzicky náročné disciplíně se tento večer utkali celkem 4 bojovníci ve dvou duelech!


První souboj se uskutečnil v kategorii middle weight 75+

ve kterém se utkali:


Za MFC Česká korouhev Petr Mark a za MFC Slezsko Marek Axman


Vítězem zápasu se stal Marek Noxter Axman, gratulujeme!Druhý profight proběhl v kategorii super-heavy-weight 95+

ve kterém se utkali:


Za MFC Česká korouhev Jakub Ulrich a za HMB Mamánci Vojtěch Pecha


Vítězem se stal Vojtěch Viking Pecha, gratulujeme!
Galavečer se určitě povedl a ze strany organizátorů bylo vše naprosto na jedničku! Skvěle jsme se bavili a bojovníci si boj dozajista užili na plno. Boje to byly tvrdé, nikdo se s nikým nemazlil. Těšíme se na další galavečer, a těšíme se, že nám budete fandit!


Comments


bottom of page