top of page

Výsledky 1. kola Národních eliminací 2021

Aktualizováno: 6. 2. 2022


Výsledková tabulka po 1 kole Národních eliminací


V úvodu turnaje se Pikarti hezky předvedli a hned v prvním kole zvítězili s přehledem 4:0 nad nejstarším českým HMB klubem MFC Vysočina. Zkušenosti jsou však kolikárt více poplatné než tvrdý trénink a Vysočina vyrovnala. Následovalo vysilující kolo remízy, kterou jsme uhráli díky nezničitelnému Lampíkovi, ale do čtvrtého kola nám už nezbylo mnoho energie. Vysočina nás zkušeně "utahala" a nakonec zvítězila, i když s odřenýma ušima.


Úvodní zápas s Vysočinou se zprvu vyvíjel velice dobře, po náročné remíze však protivník dotáhl vše do konce


V dalších bojích začali odpadávat naši bojovníci díky zraněním a neřešitelným defekektům na výstroji a tým byl ještě více oslaben. Každopádně, na eliminace jsme přijeli především sbírat potřebné zkušenosti, takže Pikarti pokračovali v úsilí a nedali svoji kůži zadarmo. Nakonec se někteří nezmarové dokonce zůčastnili finální kratochvíle v podobě masové bitvy ALL vs ALL.


Bohužel, z 1. kola si nevezeme medaile ani body, ale zato cenné zkušenosti a naštěstí i minimum zranění. Věříme, že jsme na svém prvním buhurt turnaji neudělali ostudu a již se těšíme na 2. kolo Národních eliminací. Děkujeme všem kdo nám drželi palce a hlavně Pavlikovi Bláhovi za skvělá videa!


Celý turnaj bylo možné sledovat živě na YT kanálu BUHURT LEAGUE - toto je záznamNa turnaj dohlížela skupina tří rozhodčích


ALEXANDER TITOV - Knight marshal

Hlavní rozhodčí, Alexander Titov, se HMB věnuje již od roku 2008 a oficiální akreditaci získal v roce 2017 na mistrovství světa BOTNu, ve španělské Barceloně. Za svou kariéru byl na již více než sto turnajích. V sezóně 2018 až 2019, stihl jako rozhodčí navšívit 30 turnajů v různých zemích.


NELA TRÁVNÍČKOVÁ - Field referee

Polní rozhodčí Nela se pohybuje v prostředí HMB od roku 2015. Začínala jako support a od roku 2018 začala působit jako trainee marshall. V roce 2019 získala svou skreditaci jako certifikovaný marshall. Zajímavostí je, že se zúčastnila všech bitev národů (od roku 2014 v Trogiru) a také, že je zatím jediným ženským marshallem pro Českou republiku.


MARTIN ŠTÁDLER - Linesman

Jako čárový rozhodčí dohlížel na turnaj Martin Štádler. Martin je bývalým reprezentantem pořadatelského klubu SKSKB PRAHA a patří k zakladatelům HMB v čechách. Se soudcováním turnajů má již také letité zkušenosti. První turnaj, na který dohlížel byl Pražský falchion v roce 2015.Medieval full contact. HMB Epic moments. Buhurt challenger. Staring: SKSKBP Prague Trolls - Matouš Petřík, Jakub Drax, Jan Pidel Kutnar, Batiste Hvati, Jan Burgerstein, MFC Vysočina - Michael Morghul, Martin Alpák Špaček, Sierotki, RKS Silesia - Lukáš Halk Jeřábek, Pikarti: Pavel Kolchoz Krejčí, Jan Ropek camera and edit: Pavel Bláha, Panasonic HCX1, Panasonic VXF999, Movavi place: Holubice-Kozinec, Czech republic 31. 7. 2021 music: Two steps from hell - Star sky subscribe for more HMB videos12 zobrazení

Comments


bottom of page