top of page

Pozvánka na 1. kolo Národních eliminací 2021

Aktualizováno: 6. 2. 2022HMB tým Pikarti vznikl v roce 2018 a je složen nejen z veteránů, kteří již dříve reprezentovali Českou republiku na mistrovství světa, ale především i z úplných nováčků se zkušenostmi z jiných bojových sportů či historického šermu. Pro většinu z nás bude tento turnaj premiérou v buhurtových bojích na větším turnaji. Od své první účasti na Národních eliminacích si slibujeme především získání cenných zkušeností a také doufejmě nějaké ty body do domácí ligy.


Neděláme si sice velké naděje, navíc nenastoupíme zřejmě ani v kompletní sestavě, ale také neházíme flintu do žita a na turnaj se moc těšíme! Mnozí z nás trénovali a připravovali výstroj celé roky a tento turnaj bude naším prvním vstupem týmu do masových bitev. Věříme, že neuděláme svému klubu žádnou ostutu a slibujeme, že se budeme bít až do morku kostí!


Přijeďte se podívat na Národní eliminace a podpořit náš tým!


KRLEŠ !!!


FB pozvánku na akci naleznete ZDE.Turnaj pořádá jeden z nejstarších klubů v ČR, pražský SKSKBP. Na turnaj bude dohlížet skupina tří rozhodčích.


ALEXANDER TITOV - Knight marshal

Hlavní rozhodčí, Alexander Titov, se HMB věnuje již od roku 2008 a oficiální akreditaci získal v roce 2017 na mistrovství světa BOTNu, ve španělské Barceloně. Za svou kariéru byl na již více než sto turnajích. V sezóně 2018 až 2019, stihl jako rozhodčí navšívit 30 turnajů v různých zemích.


NELA TRÁVNÍČKOVÁ - Field referee

Polní rozhodčí Nela se pohybuje v prostředí HMB od roku 2015. Začínala jako support a od roku 2018 začala působit jako trainee marshall. V roce 2019 získala svou skreditaci jako certifikovaný marshall. Zajímavostí je, že se zúčastnila všech bitev národů (od roku 2014 v Trogiru) a také, že je zatím jediným ženským marshallem pro Českou republiku.


MARTIN ŠTÁDLER - Linesman

Jako čárový rozhodčí bude na turnaj dohlížet Martin Štádler. Martin je bývalým reprezentantem pořadatelského klubu SKSKB PRAHA a patří k zakladatelům HMB v čechách. Se soudcováním turnajů má již také letité zkušenosti. První turnaj, na který dohlížel byl Pražský falchion v roce 2015.1 zobrazení

Σχόλια


bottom of page