top of page

17. Noc válečníků se blíží!


21.12.2019 - KLADNO - NOC VÁLEČNÍKŮ 17 www.nocvalecniku.cz Vstupenky: https://1url.cz/nMnaw

Kladenská Noc Válečníků č.17 se konečně blíží. A tentokrát se máte opravdu na co těšit! Pavel Hakim Majer vám připravuje hvězdný večer bojových sportů. 21.12.2019, tentokrát vánoční již 17. Noc Válečníků.

V K-1 se představí kladeňáci Jakub Ibl a Tereza Dvořáková, v MMA jedna z českých superstar Alexander Cverna a v titulovém zápase v boxu se můžeme těšit na legendárního Karla Hořejška. Nenechte si ujít našlápnutý vánoční večer plný oblíbených bojových sportů.

V Kladenské sportovní hale se dále utkají ti nejlepší HMB bojovníci a bojovnice z Čech, Moravy a Slezska proti výběru nejlepších bojovníků z celého světa v disciplíně profight dle pravidel asociace WMFC. Noc Válečníků se tímto oficiálně přidala do série světového poháru a vybraní bojovníci budou kromě vítězství inkasovat i body pro postup v rámci šampionátu mistrovství světa. HMB (Historical Medieval Battles) je mladý bojový sport středověkého plně kontaktního boje. Rozhodli jsme se tento nový bojový sport a naše české sportovce podpořit, protože si myslíme, že si to určitě zaslouží. Rozhodně zapomeňte na šermířská vystoupení, která vídáte na hradech a zámcích nebo na Libušínské bitvě. Tohle bude skutečný boj! Češi stanou proti zkušeným protivníkům z Izraele, Ruska, Polska, Španělska včetně úřadujícího světového šampiona WMFC v super-těžké váze Alexey Petrik. U toho nesmíte chybět!

V HMB zápasech v disciplíně profight dle WMFC pravidel se utkají:

www.nocvalecniku.cz

facebook.com/NocValecnikuCZ

Předprodej vstupenek: Plzííínka - Nám. Edvarda Beneše 1495, Kladno

Předprodej vstupenek také na portálu TicketLive https://1url.cz/nMnaw

38 zobrazení
bottom of page